Kontakt

Kontakta oss gärna om Du har frågor eller synpunkter gällande vår verksamhet. Vi svarar så fort vi kan!
Vill Du komma i kontakt med föreningen skicka mail till info@isoderkoping.se eller kontakta vår ordförande.

Ordförande:

Anne-Louise Kroon, CoOperate AB
Tel. 070-768 32 17
alk@CoOperatenow.se

Ledamöter:

Anders Westerberg, Familjen Westerberg fastigheter
Tel. 070-817 13 40
Anders@westerbergfastigheter.se

Elisabeth Hallman Johansson, Bettifix
Tel. 0121-214 04
bettan_stenhagen@hotmail.com

Lotta Nilsson, Sparven
Tel. 073-878 60 92
lotta@tygsparven.se

Mikael Danielsson, Söderköpings Kommun
Tel. 070-631 14 34
michael.danielsson@soderkoping.se

Anna-Lena Flodberg, TvättStället
Tel. 073-533 58 90
anna-lena.flodberg@hotmail.com

Vakant, Restaurang/Café

Suppleanter: 

Caroline Ring, Ramunderstaden
Tel.0121-196 06
caroline.ring@ramunderstaden.se

Annika Starkås, Boutique Ramunda
Tel. 0121-139 06
annikastarkas@hotmail.com

Midas Verheijden, Håll Bar & Kök, Restaurang
Tel. 073-707 19 76
midas.verheijden@gmail.com

Lillmarie Jonsson, Söderköpings Kommun
lillmarie.jonsson@soderkoping.se

Malin Lundkvist, Majena AB
Tel. 070-845 71 61
malin@majena.se

Emy Serander, Hjärter Esse Marknadsföring och Kommunikation
Tel. 073-813 33 60
emy.serander@hjarteresse.com